Ideiglenes felvételi jegyzék 2019

Közöljük a 2019/2020. tanévre iskolánkba felvételi jelentkezést benyújtó 8. osztályos tanulók ideiglenes felvételi rangsorát. A felvételi jegyzék tanulmányi területenként készült. A listákon a tanulók oktatási azonosítójukkal, vagy - amennyiben ezt kérték - jeligéjükkel szerepelnek. A tanuló azonosító adata mellett feltüntettük a felvételi eljárásban elért összesített pontszámot és az ennek alapján kialakuló sorrendet. Azok a tanulók, akik iskolánk több ágazatát is megjelölték, az általuk választott valamennyi ágazat rangsorában szerepelnek. Az elmúlt évek tapasztalatai alapján tájékoztatásként közöljük, hogy felvételt azok az iskolánkba készülő tanulók is nyerhetnek, akik a most közzétett listán a felvehető létszámhoz képest 3-4-szeres sorszámú helyen szerepelnek a rangsorban. Ez azért van így, mert egy tanuló több iskola több tanulmányi területét is megjelölhette az általa választott sorrendben. A középiskolában ez a sorrend nem ismert, ezért minden jelentkezőt rangsorolnunk kell. Természetesen minden tanuló csak egy iskolába kerül felvételre, oda ahová az általa választott sorrendet figyelembe véve először teljesítette a felvétel feltételeit. Azt tanácsoljuk, hogy a felvételi sorrenden csak indokolt esetben módosítsanak. Az adatok tájékoztató jellegűek, a végleges eredményt a felvételi eljárás végén 2019. április 30-ig juttatjuk el a jelentkezőknek és az általános iskoláiknak. Köszönjük, hogy a továbbtanulási terveikben az iskolánk is szerepel. A 2018/2019. tanévre vonatkozó felvételi jegyzék az alábbi ágazatokra vonatkozik:

Szakképesítés Kód-szám
Informatika 2301